• Jak se staví sen poslední díl

  Podívejte se na poslední díl pořadu Jak se staví sen. Poslední díl Jak se staví sen online zdarma ke shlédnutí.

  Jiřina a Jan Pecánkovi jsou spolu již 45 let. Tuto proměnu si přál pan Jan, aby své ženě poděkoval za krásný, společný život. Kuchyň vypadá sice zachovale, ale je stará asi 30 let. A protože v ní paní Jiřina tráví hodně času, přála by si kuchyň novou, moderní a funkční. Toto přání jí naši designéři splní a společně s Ivou Kubelkovou uspořádají i velkou rodinnou oslavu.

  Manželé Jiřina a Jan spolu letos slaví 45 let od svatby. Bydlí ve starším domku a zařízení kuchyně a obýváku je sice zachovalé, ale letité. Jak se staví sen se pustí na popud Jana do modernizace. Podaří se překvapení? Manželé, kteří se letos oba dožívají významného životního jubilea, mají hezký vztah, vychovali spolu tři děti, těší se ze šesti vnoučat, a přestože to někdy nebylo zrovna lehké, všechno zvládli a mají krásnou, velkou a fungující rodinu. Pan Jan přišel na přihlášení do pořadu spolu s dcerou Lenkou a snachou Lenkou. Celá proměna by měla být poděkováním manželce Jiřině za krásných společných 45 let. Dnes tedy oceňujeme věrnost.

  Oba se narodili v Třebenicích. Znají se od dětství, ve škole spolu chodili dokonce do jedné třídy. Po svatbě se spolu nastěhovali do domku po Janových rodičích a žijí zde dodnes. Oba dva po revoluci přišli o práci a museli i přes vyšší věk hledat práci novou. To ale nebylo jediným trápením, které rodinu postihlo. Manželce před lety zjistili Crohnovu nemoc a ta ji poslední měsíce hodně trápí. Navíc ji letos čeká operace. Manželům ale dělá velkou radost rodina, která se často schází a drží pohromadě. Součástí jejich života jsou ještě psi – Barunka a Eliška, zahrada a králíci a slepice. Jaké překvapení připraví rodičům děti společně s Ivou a designéry?

  Kuchyň je královstvím paní Jiřiny, je stará přes třicet let, ale protože o ni paní pečuje, vypadá celkem zachovale. Obývák a jeho zařízení je už také letité. Většinu nábytku si pořídili hned po svatbě. Jen gauč je novější, ten dostali od dcery. Kdysi byla kuchyň tam, kde je obývák a obývák tam, kde je kuchyň. A to se zase také stane. Designéři budou během přestavby dělat novou kuchyň a obývák a také prohodí právě umístění kuchyně a obýváku.

  Manželé budou rádi za novou, moderní, a hlavně funkční kuchyň. Paní Jiřina by jen nechtěla, aby byla kuchyň červená, má radši světlejší barvy. Ale jsou skromní a budou rádi za cokoli. Jen trvají na tom, aby v obývacím pokoji Jiřina měla „skleník“ na staré hrnečky. V kuchyni a obýváku se designéři nechali inspirovat mozaikou ve stylu patchwork. Dekor bude jak na obkladech v kuchyni, tak na kamenném koberci Piedra na podlaze. V kuchyni se kromě bílé a dekoru dřeva objeví i tmavě modrá safírová barva. Stejná barva se pak objeví i v obýváku.

  Přehrát poslední díl Jak se staví sen na Prima Play